| Body Material | ABS |
| External Length | 190.5 mm |
| External Width | 101.6 mm |
| External Height | 28.9 mm |
| Integral Battery Compartment | No |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 190.5 x 101.6 x 28.9mm |
| Series | HM |
| Keypad Recess | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.