| Body Material | ABS |
| External Length | 124 mm |
| External Width | 66 mm |
| External Height | 23 mm |
| Integral Battery Compartment | Yes |
| Colour | Black |
| External Dimensions | 124 x 66 x 23mm |
| Special Features | Mounting For 2 x AA Batterys |
| Series | OVO |
| Keypad Recess | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.