| Body Material | Aluminium |
| External Length | 220 mm |
| External Width | 300 mm |
| External Height | 100 mm |
| External Dimensions | 220 x 300 x 100mm |
| Colour | Grey |
| Series | 110 Series |
| Ventilated | Yes |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.