| Body Material | PC |
| External Length | 257 mm |
| External Width | 219 mm |
| External Height | 122 mm |
| External Dimensions | 257 x 219 x 122mm |
| Colour | Grey |
| IP Rating | IP65 |
| Series | CARDMASTER |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.