| Body Material | ABS |
| External Length | 205 mm |
| External Width | 140 mm |
| External Height | 100 mm |
| External Dimensions | 205 x 140 x 100mm |
| Colour | White |
| IP Rating | IP40 |
| Series | Motec M |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.