| Body Material | Anodised Aluminium |
| External Length | 200 mm |
| External Width | 105 mm |
| External Height | 60.5 mm |
| External Dimensions | 200 x 105 x 60.5mm |
| Colour | Black |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
| Standards Met | RoHS |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.