| Body Material | Steel |
| External Length | 110 mm |
| External Width | 150 mm |
| External Height | 70 mm |
| External Dimensions | 110 x 150 x 70mm |
| Colour | Grey |
| Ventilated | Yes |
| Carrying Handle | No |
| Weight | 512g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.