| Body Material | Aluminium |
| External Length | 350 mm |
| External Width | 370 mm |
| External Height | 132.5 mm |
| External Dimensions | 350 x 370 x 132.5mm |
| Colour | Grey |
| Ventilated | Yes |
| Weight | 4.1kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.