| Body Material | Aluminium |
| External Length | 231 mm |
| External Width | 330 mm |
| External Height | 88 mm |
| External Dimensions | 231 x 330 x 88mm |
| Colour | Silver |
| Series | HY |
| Weight | 2.3kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.