| Body Material | Aluminium |
| External Length | 80 mm |
| External Width | 80 mm |
| External Height | 55 mm |
| External Dimensions | 80 x 80 x 55mm |
| Colour | Silver |
| Series | MB |
| Weight | 91g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.