| Body Material | Aluminium |
| External Length | 280 mm |
| External Width | 260 mm |
| External Height | 66 mm |
| External Dimensions | 280 x 260 x 66mm |
| Colour | Light Grey |
| Series | MO |
| Weight | 1.5kg |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.