| Body Material | Aluminium |
| External Length | 65 mm |
| External Width | 50 mm |
| External Height | 20 mm |
| External Dimensions | 65 x 50 x 20mm |
| Colour | Black |
| Series | YM |
| Ventilated | No |
| Carrying Handle | No |
| Weight | 40g |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.