| Dimensions L x W x H | 220 x 170 x 240mm |
| Material | Plastic |
| Length | 220mm |
| Width | 170mm |
| Height | 240mm |
| IP Rating | IP55 |
| Colour | Grey |
| Series | Plexo |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.