| Dimensions L x W x H | 182 x180 x 90mm |
| Dimensions (L x W x H) | 182 x180 x 90mm |
| Material | Polycarbonate |
| Length | 182mm |
| Width | 180mm |
| Height | 90mm |
| IP Rating | IP66 |
| Colour | Grey |
| Number of Ways | 14 |
| Series | TK PC |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.