| Internal Dimensions | 125 x 75 x 25mm |
| Internal Length | 125 mm |
| Internal Width | 75 mm |
| Internal Height | 25 mm |
| Body Material | Steel |
| Number of Pins | 20 |
| Series | PFL |
| Pin Pitch | 20mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.