| Internal Dimensions | 20 x 20 x 10mm |
| Internal Length | 20 mm |
| Internal Width | 20 mm |
| Internal Height | 10 mm |
| Body Material | Steel |
| Number of Pins | 4 |
| Series | PLF |
| Pin Pitch | 20mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.