| Material | ABS |
| External Dimensions | 22 x 14 x 9mm |
| Wall Thickness | 0.5mm |
| External Height | 9 mm |
| External Length | 22 mm |
| External Width | 14 mm |
| Maximum Operating Temperature | +94°C |
| Minimum Operating Temperature | -20°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.