| Lid | Yes |
| Material | ABS |
| External Dimensions | 34 x 24 x 16mm |
| Wall Thickness | 1.8mm |
| External Height | 16 mm |
| External Length | 34 mm |
| External Width | 24 mm |
| Maximum Operating Temperature | +60°C |
| Minimum Operating Temperature | -10°C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.