| External Dimensions | 230 x 420 x 365mm |
| Body Material | Steel |
| Colour | Blue |
| Finish | Powder Coated |
| IP Rating | IP23 |
| External Height | 365 mm |
| External Length | 230 mm |
| External Width | 420 mm |
| Series | BGUK |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.