| Rated Operational Voltage | 415V ac |
| Range | Acti 9 |
| Electrical Phase | 2 |
| Series | iC60 |
| Pitch | 18mm |
| Current Rating | 100A |
| Colour | White |
| For Use With | iC60, iID, iID K, iK60, iSW, iSW-NA |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.