| Series | Drivia |
| Number of Ways Total | 52 |
| Current Rating | 90A |
| Dimensions | 625 x 250 x 103.5mm |
| Housing Material | High Impact Polystyrene |
| International Protection Rating | IP30 |
| Depth | 103.5mm |
| Width | 250mm |
| Length | 625mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.