| Supply Voltage | 100 → 240 V ac |
| Height | 60mm |
| AC or DC Operation | AC |
| Width | 60mm |
| Power Consumption | 22W |
| Maximum Current | 120mA |
| Depth | 28.3mm |
| Dimensions | 60 x 60 x 25mm |
| Air Flow | 29m³/h |
| Noise Level | 32.5dB |
| Fan Speed | 4000rpm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.