| Supply Voltage | 24 V dc |
| Height | 92mm |
| AC or DC Operation | DC |
| Width | 92mm |
| Power Consumption | 3.5W |
| Depth | 32mm |
| Termination Type | Lead Wire |
| Dimensions | 92 x 92 x 32mm |
| Air Flow | 107m³/h |
| Noise Level | 42dB |
| Fan Speed | 3450rpm |
| Bearing Type | Ball |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.