| Supply Voltage | 230 V ac |
| Height | 92mm |
| AC or DC Operation | AC |
| Width | 92mm |
| Power Consumption | 14.5W |
| Maximum Current | 70mA |
| Depth | 25mm |
| Dimensions | 92 x 92 x 25mm |
| Air Flow | 51m³/h |
| Noise Level | 37dB |
| Fan Speed | 2350rpm |
| Bearing Type | Ball |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.