| Supply Voltage | 230 V ac |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Air Flow | 125m³/h |
| Series | QLK |
| Height | 79mm |
| Width | 265mm |
| Depth | 71mm |
| Dimensions | 79 x 265 x 71mm |
| Fan Speed | 2200rpm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.