| Function | Extraction |
| Noise Level | 35.53dB |
| Mounting | Ceiling Mounted |
| Face Diameter | 300mm |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Duct Size | 200mm |
| Special Features | Dual Ball Bearing |
| Series | Pozidry |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.