| Function | Ventilation |
| Noise Level | 12dB |
| Face Diameter | 160mm |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Duct Size | 100mm |
| Configuration | Square |
| Special Features | Silent |
| Series | VASF100 |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.