| For Use With | 1/1 Brick AC/DC Converter, PFE |
| Length | 116.8mm |
| Width | 61mm |
| Height | 25.4mm |
| Dimensions | 116.8 x 61 x 25.4mm |
| Thermal Resistance | 2.2K/W |
| Mounting | Screw |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.