| For Use With | Clip |
| Length | 19mm |
| Width | 19mm |
| Height | 10mm |
| Dimensions | 19 x 19 x 10mm |
| Thermal Resistance | 5.2K/W |
| Mounting | Clip |
| Colour | Black |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.