| For Use With | Oslon 17 |
| Length | 250mm |
| Width | 200mm |
| Height | 15mm |
| Dimensions | 250 x 15 x 200mm |
| Mounting | Screw |
| Colour | Black |
| Package Type | LED |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.