| For Use With | Universal Rectangular Alu |
| Length | 250mm |
| Width | 119mm |
| Height | 63mm |
| Dimensions | 250 x 119 x 63mm |
| Thermal Resistance | 0.5K/W |
| Colour | Black |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.