| For Use With | Universal Square Alu |
| Length | 76.1mm |
| Width | 76.1mm |
| Height | 57.15mm |
| Dimensions | 76.1 x 57.15 x 76.1mm |
| Thermal Resistance | 1.88°C/W |
| Colour | Black |
| Package Type | LED |
| Material | Aluminium |
| Finish | Black Anodized |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.