| For Use With | Universal Square Alu |
| Length | 27mm |
| Width | 27mm |
| Height | 10mm |
| Dimensions | 27 x 27 x 10mm |
| Thermal Resistance | 18.5K/W |
| Mounting | Adhesive Foil, Conductive Foil |
| Colour | Black |
| Package Type | BGA |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.