| For Use With | Universal Square Alu |
| Length | 23mm |
| Width | 23mm |
| Height | 6mm |
| Dimensions | 23 x 23 x 6mm |
| Thermal Resistance | 22.5 → 6.5K/W |
| Mounting | Conductive Adhesive, Conductive Foil |
| Colour | Black |
| Package Type | BGA |
| Material | Aluminium |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.