| Maximum Cooling Capacity | 120W |
| Maximum Temperature Difference | +340.15K |
| Maximum Current | 14A |
| Maximum Voltage | 15.4V |
| Active Area | 62 x 62 x 62mm |
| Active Area Length | 62mm |
| Active Area Thickness | 4.6mm |
| Active Area Width | 62mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.