| Maximum Cooling Capacity | 18.1W |
| Maximum Temperature Difference | +340.15K |
| Maximum Current | 2.1A |
| Maximum Voltage | 15.4V |
| Active Area | 25 x 25 x 25mm |
| Active Area Length | 25mm |
| Active Area Thickness | 3.4mm |
| Active Area Width | 25mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.