| Maximum Cooling Capacity | 1.2W |
| Maximum Temperature Difference | +250°C |
| Maximum Current | 600mA |
| Maximum Voltage | 3.9V |
| Active Area | 19 x 19mm |
| Active Area Length | 19mm |
| Active Area Thickness | 3.2mm |
| Active Area Width | 19mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.