| Maximum Cooling Capacity | 2.37W |
| Maximum Temperature Difference | +250°C |
| Maximum Current | 600mA |
| Maximum Voltage | 7.8V |
| Active Area | 26 x 26mm |
| Active Area Length | 26mm |
| Active Area Thickness | 3.2mm |
| Active Area Width | 26mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.