| Maximum Cooling Capacity | 235.5W |
| Maximum Temperature Difference | +70K |
| Maximum Current | 24A |
| Maximum Voltage | 15.8V |
| Active Area | 55 x 55mm |
| Active Area Length | 55mm |
| Active Area Thickness | 4mm |
| Active Area Width | 55mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.