| Maximum Cooling Capacity | 45.8W |
| Maximum Temperature Difference | +72K |
| Maximum Current | 8.5A |
| Maximum Voltage | 8.8V |
| Active Area | 30 x 30mm |
| Active Area Length | 30mm |
| Active Area Thickness | 3.8mm |
| Active Area Width | 30mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.