| Maximum Cooling Capacity | 2.4W |
| Maximum Temperature Difference | +67°C |
| Maximum Current | 2.1A |
| Maximum Voltage | 2.06V |
| Active Area | 9 x 9mm |
| Active Area Length | 9mm |
| Active Area Thickness | 3.4mm |
| Active Area Width | 9mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.