| Maximum Cooling Capacity | 21.3W |
| Maximum Temperature Difference | +75°C |
| Maximum Current | 9A |
| Maximum Voltage | 3.9V dc |
| Active Area | 29.7 x 29.7mm |
| Active Area Length | 29.7mm |
| Active Area Thickness | 5.6mm |
| Active Area Width | 29.7mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.