| Maximum Cooling Capacity | 21.9W |
| Maximum Temperature Difference | +75°C |
| Maximum Current | 3.9A |
| Maximum Voltage | 9V dc |
| Active Area | 22.6 x 22.6mm |
| Active Area Length | 22.6mm |
| Active Area Thickness | 3.2mm |
| Active Area Width | 22.6mm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.