| Dimensions | 127.7x72.5mm |
| Thickness | 0.5mm |
| Length | 127.7mm |
| Width | 72.5mm |
| Diameter | 6.6mm |
| Thermal Conductivity | 3W/m·K |
| Material | Silicone |
| Self-Adhesive | No |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.