| Thickness | 0.127mm |
| Diameter | 50mm |
| Thermal Conductivity | 0.37W/m·K |
| Material | Polyamide |
| Self-Adhesive | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -30°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Operating Temperature Range | -30 → +125 °C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.