| Dimensions | 128 x 72.5mm |
| Thickness | 0.127mm |
| Length | 128mm |
| Width | 72.5mm |
| Thermal Conductivity | 2.5W/m·K |
| Self-Adhesive | No |
| Minimum Operating Temperature | -45°C |
| Maximum Operating Temperature | +125°C |
| Colour | Grey |
| Operating Temperature Range | -45 → +125 °C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.