| Dimensions | 103.9 x 73.7mm |
| Thickness | 0.127mm |
| Length | 103.9mm |
| Width | 73.7mm |
| Thermal Conductivity | 2W/m·K |
| Material | TIM |
| Self-Adhesive | Yes |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
| Maximum Operating Temperature | +180°C |
| Colour | Black |
| Series | HSP |
| Operating Temperature Range | -60 → +180 °C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.