| Dimensions | 55.9 x 43.2 x 0.127mm |
| Thickness | 0.127mm |
| Length | 55.9mm |
| Width | 43.2mm |
| Thermal Conductivity | 2W/m·K |
| Minimum Operating Temperature | -60°C |
| Maximum Operating Temperature | +180°C |
| Colour | Black |
| Series | HSP SERIES |
| Operating Temperature Range | -60 → +180 °C |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.