| Wattage | 3.4 W |
| Lamp Shape | Mini Candle |
| Lamp Base | E10 |
| Lamp Finish | Clear |
| Voltage Rating | 4 V |
| Life Hours | 25h |
| Length | 31 mm |
| Diameter | 9.5mm |
| Luminosity | 60 lm |
| Current Rating | 0,85 A |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.