| Wattage | 150 W |
| Lamp Base | GY9.5 |
| Voltage Rating | 24 V |
| Life Hours | 100h |
| LIF Code | A1/262 |
| Diameter | 15mm |
| ANSI Code | FDS |
| Luminosity | 5000 lm |
This is your item. Ready to proceed?
Add it to your RFQ basket or submit your requirement directly — ACG will respond within 24 hours with pricing, availability and delivery options.